Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia noastra colaboreaza cu foarte multe companii din strainatate care ofera locuri vacante in domenii tehnice in Germania, de aceea locurile de munca se afla pe tot teritoriul respectivei tari iar candidatii selectati pot lucra in una, doua sau mai multe localitati din Germania. Contract individual de munca cu durata nelimitata - Salariu lunar de 1.900 EUR/ luna net - Ore suplimentare + ore de noapte - Schema de ore suplimentare, prin care se pot acumula pana la maximum 150 ore suplimentare. Aceste ore extra pot fi folosite pe post de credit atat pentru a acoperi zilele libere neplanificate, dar si pentru a prelungi cele 24 de zile de concediu platit pe an. La incheierea contractului de munca, vei primi echivalentul monetar al orelor nefolosite din schema sa de ore suplimentare. - Cazarea este pre-asigurata & pre-platita in prima luna - Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator - Plecari ultra-rapide - Preluare gratuita de la aeroport - Tarif inscriere ZERO - Tarif mediere ZERO

Cerinte

18-45 ani - Limba germana la nivel mediu spre avansat - Min. 2 ani experienta pe un post similar - Calificare pe postul vizat - Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta - Abilitati de (auto)organizare - Forma fizica buna.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane