Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Asigură instalarea si punerea in functiune a echipamentelor montate. Raspunde de aparatura incredintata in afara firmei. Acordă suport tehnic clientului intern sau extern; Compania ofera : - Pachet salarial motivant, SE VA NEGOCIA IN URMA INTERVIULUI - Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala, - Sansa de a face parte dintr-o echipa dinamica si performanta.

Cerinte

Candidatul ideal: EXPERIENTA in domeniu OBLIGATORIE, Studii profil tehnic, si studii superioare pentru pozitia de Inginer Bun organizator, cinstit si corect, Permis de conducere categoria B, Certificari si atestate in domeniu –reprezinta un avantaj Atitudine pozitiva, spirit de echipa, Dispus la deplasari, munca pe santier, Rezistent la stres, Cunostinte despre sisteme electronice de Securitate, sisteme de alarmare la efractie, de detectie si avertizare la incendiu , control access , CCTV – functionare, instalare , programare si conectare; Experienta in instalare , punere in functiune, programare sisteme electronice de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI), abilitati specifice; operare calculator (PC) –Office

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja