Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie mare, de top din Irlanda - Dublin, angajeaza urgent Tehnicieni pentru reparatii telefoane mobile. - tehnicieni reparatii telefoane mobile - zona Dublin - Irlanda - perioada contract ongoing, fara limite - personal cu si fara experienta in acest domeniu si vorbitor de limba engleza nivel bun-foarte bun, inteligenti Salarizare : intre 23000 - 26000 euro/an, functie de experienta in acest domeniu. Se lucreaza de la 6am - la 5pm, intre 8-10 ore/zi Cazarea nu este asigurata. Costul orientativ al chiriei este in jur de 100 euro/saptamana cu toate utilitatile incluse. Descrierea postului: Vei fi responsabil pentru efectuarea de teste de diagnostic pentru a identifica diverse defecte ?i repararea acestora sau se refera la un tehnician de nivel superior. În timpul angajarii dumneavoastra, ve?i avea o ?ansa de a deveni un tehnician de nivel 3 ?i responsabilitatea dumneavoastra va cre?te în mod corespunzator. Acest lucru se va baza pe capacita?ile ?i capacitatea de a înva?a. Ca un tehnician de nivel 3 veti avea cuno?tin?a de schema, asamblare PCB bord, radio frecven?a, utilizarea de echipamente de lipit ?i orice alte instrumente, cum ar fi un osciloscop digital multi-metre, analizoare de spectru ?i multe altele. În timpul angajarii dumneavoastra va exista o mul?ime de oportunita?i pentru a lucra ore suplimentare, platite corespunzator. Angajatorul ofera oportunita?i de formare excelente ?i perspective de dezvoltare a carierei. Se va achita un comison numai la semnarea contractului de munca trimis de angajator.

Cerinte

- Tehnicieni reparatii telefoane mobile - Limba engleza nivel bun-foarte bun - Persoane foarte inteligente - Experienta anterioara in acest domeniu nu este neaparat necesara (se va face training dupa sosire), insa poate constitui un avantaj la angajare. Abilita?ile preferate necesare: - Abilitatea de a citi ?i urmarii instruc?iunile din manualele furnizate - Capacitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid, de calitate, orientata spre ?inta - Capacitatea de a utiliza cu precizie în timpul manipularii micro-componentele ?i instrumentele respective - Abilita?i bune de comunicare Abilita?i suplimentare (optional): - Abilita?i TIC - Experien?a in înlocuirea componentelor interne ?i externe pe telefoanele mobile ?i electronice portabile similare - Experien?a anterioara în industria de repara?ii mobile sau domenii similare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja