Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist? Vrei sa inveti o meserie de viitor? Vrei sa inveti de la profesionisti cum se testeaza si se repara produse IT? Tu poti deveni unul din cei mai buni tehnicieni / tehniciene in testare sau reparatii de produse IT! Tu poti sa faci parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa! Echipa Concord Service Center se mareste cu 15 persoane! Da startul carierei tale intr-o companie in plina expansiune, ce activeaza intr-un domeniu de actualitate.

Cerinte

Cu sau fara experienta in domeniu noi suntem langa tine sa: - te ajutam, - te instruim, - te sustinem, - te promovam, ca sa reusesti sa devii cel mai bun in cariera ta. Ce asteptam de la tine? - sa depui CV-ul pe cariere(at)werepairit.com sau sa-l atasezi intr-un mesaj direct pe OLX. - sa fii 100% implicat in ceea ce faci. Beneficii: - Salariu (poate creste in functie de vechime si realizari) - Tichete de masa; - Transport gratuit; - Training si suport; - Mediu de lucru placut;

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai