Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un tehnician pentru camioane si autobuze cu urmatoarele specificatii: reparatia diferitelor vehicule grele (autobuze si camioane) privind aspectele mecanice, electrice si pneumatice; intretinerea si service-ul motoarelor; reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice, hidraulice, pneumatice) ; realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale, ex raportarea reviziilor; Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice; Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit standardelor VOSA. CERINTE: Cunostinte de limba: Engleza - nivel conversational. obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria C+E; Cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; Cunostinte de diagnosticare auto; CONDITII SALARIALE: Venit: £9 - £15 brut / ora - negociabil in functie de experienta candidatului. Intre £1400 - £2000 Net / Luna. ALTE INFORMATII: transport Romania-Anglia asigurat pana in 100 euro (trebuie pastrat biletul/bonul pentru decont); cazarea este asigurata contracost – 260 lire/luna – toate utilitatile incluse; una dintre cele doua persoane recrutate trebuie sa lucreze si noaptea atunci cand sunt solicitari; orele suplimentare sunt platite suplimentar

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja