Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza tehnolog pentru o fabrica de tricotat din Satu Mare Nu percepem comision! Oferta: salarizarea se va discuta in urma interviului, in functie de experienta si cunostintele dobandite Atributii: -este răspunzător pentru calitate, cantitate şi termene; -să planifice corespunzător producţia şi livrarea tuturor comenzilor clienţilor pe care îi are în portofoliu, luând în considerare interesele firmei ; -este responsabil pentru desfăşurarea întregului proces de producţie a tuturor comenzilor clienţilor săi, începând de la recepţia materiilor prime şi până la încărcarea camionului cu produsele finite la expediere; -ţine legătura cu persoanele de contact ale clienţilor pentru care este responsabil; -realizarea corectă şi la timp a prototipurilor şi seriilor 0, precum şi a mostrelor de producţie; -colaborează cu toate secţiile de producţie din întreaga întreprindere;

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Experinta in domeniu -Persoana responsabila, punctuala -Abilitatiu bune de comunicare -Abilitati bune de a lucra in echipa -Bune abilitati de solutionare a problemelor

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai