Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salut! Suntem Live COM - agenţie de web design, promovare online și "laborator" de branding în .RO. Am luat ființă în 2006, investim în tehnologie și echipă, avem pasiune și dedicație pentru fiecare proiect și suntem conștienți că ÎMPREUNĂ avem de învățat. Te VREM în echipa noastră de vânzări telemarketing pentru unul sau mai multe proiecte online de renume! Descrierea jobului Îți spunem și ce responsabilități ai: • Contactarea telefonică a clienților în vederea prezentării proiectelor companiei • Stabilirea, menținerea și dezvoltarea relaţiilor cu clienţii de pe proiectul alocat • Planificarea și prioritizarea rutei zilnice de apeluri conform procedurilor • Pregătirea documentelor pentru încheierea vânzării: trimiterea contractelor, asigurarea semnării și a încasării acestora • Realizarea zilnică a rapoartelor de activitate și completarea lor pe intranet-ul companiei Reține însă că reponsabilitățile nu se opresc aici, dar acestea sunt cheile prin care deschizi ușile spre restul responsabilităților. Beneficii Acum că ți-am oferit responsabilități, cu drag îți oferim și beneficii: • Salariu fix și bonuri de masă • Comisioane și bonusuri în funcție de rezultate • Training-uri • Management suportiv • Fructe, apă și cafea la birou pentru că ne pasă de energia și sănătatea ta

Cerinte

Candidatul ideal Dacă îți dorești să aplici pentru acest post, înseamnă că te caracterizezi prin următoarele: • Ai avantajul de a avea experiență în sfera vânzărilor și a relațiilor cu clienții • Te ghidezi după următoarele valori: transparență, orientare spre dezvoltare, profesionalism și punctualitate • Ești orientat spre rezultate și spre îmbunătățirea lor continuă • Deții excelente abilități interpersonale • Ești perseverent în muncă și nu renunți ușor • Ești capabil de analiză și gândire critică • Ești tenace în fața dificultăților • Ești creativ și spontan, dar nu impulsiv • Deții foarte bune abilități de planificare, organizare și prioritizare • Ai încredere în tine și o atitudine pozitivă Dar, nu trebuie cu necesitate să deții toate calitățile listate, chiar dacă te regăsești doar în ceea ce privește câteva dintre ele, tot ne dorim să te cunoaștem. Un motiv în plus să aplici? Ca să te convingem și mai mult de beneficiile pe care le-ai avea alăturându-te echipei noastre, îți spunem că ne-am dezvoltat prin Pasiune, Dedicaţie și Performanță alături de clienţii noştri. Aplică și îți găsim un loc în echipa noastră! Și încă ceva despre noi: „Nu vindem copaci care cresc cât alții în 10 ani, doar obiective atinse în 45-60 de zile. Nu facem minuni, doar strategii eficiente de marketing online.Nu vorbim mult, pentru că avem treabă.”.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja