Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru - lider national in domeniul telecomunicatiilor - recrutam Telesales Agent Responsabilitati: Activitatea se va desfasura exclusiv via telefon & email si presupune relationarea cu abonatiii companiei in vederea mentinerii relatiilor deja existente si in scopul promovarii diferitelor servicii. -respectarea tehnicilor de abordare si comunicare - Identificarea cu succes a nevoilor clientului - Raspunderea prompta la solicitarile acestora - Promovarea serviciilor companiei intr-un mod profesionist

Cerinte

- Studii medii (cu Bacalaureat) /studii superioare (avantaj) - Minima experienta in domeniu (avantaj) - Excelente abilitati de comunicare si relationare cu diferite tipologii umane - Bune abilitati de operare PC Beneficii: - Training profesionist - 1 luna (platit de companie) - Salariu fix + bonuri de masa + comision - Reale oportunitati de avansare - Mediu de lucru competitiv

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja