Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci ? Să contactezi telefonic clienții în vederea vânzării produselor financiare din portofoliul iCredit; Să verifici situația potențialilor clienți, în relația cu Biroul de Credite; Să introduci informațiile obținute în baza de date a companiei; Să raportezi activitatea intreprinsă zilnic/săptămânal; Să fii proactiv în identificarea nevoilor clienților; Rezultatele individuale să ajute la îndeplinirea obiectivelor echipei; Ce iti oferim? Mediu de lucru modern și colectiv tânăr și deschis; Posibilitatea de a câștiga venituri suplimentare prin bonusuri în funcție de performanță; Program de lucru cu grad crescut de flexibilitate; Acces preferențial la pachete de servicii medicale private și telefonie mobilă; Organizare de concursuri interne frecvente; Șansa de a te dezvolta atât profesional, cât și personal cu șanse reale de evoluție în carieră.

Cerinte

Ce cautam la tine ? Experiența anterioară în vânzarea prin telefon, servicii clienți sau colectare debite restante- reprezinta un avantaj. Ai studii medii absolvite sau studii superioare, finalizate / in curs; Ești orientat către vânzare și către client; Ești o persoană ambitioasa și îți place să îți atingi obiectivele; Ești o fire comunicativă și deschisă; Ai spirit de echipă și atitudine pozitivă; Poți realiza mai multe activități în același timp; Ai cunoștințe medii în utilizarea calculatorului si a Microsoft Office.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja