Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata, selectioneaza urgent 15 doamne pentru jobul de Terapeut SPA - munca in hoteluri de 5* in Cipru. Conditii : varsta minima : 25 ani - maxima : 38 ani, experienta in domeniul specificat de minim 3 ani, infatisare placuta, caracter si foarte buna personalitate, detinerea de diploma ce atesta studiile de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) este obligatorie , vorbitoare de limba engleza si/sau rusa. Se ofera : contract de munca pentru 4 ani, cu concediu anual platit de 20 zile, se munceste 6 zile/saptamana, se lucreaza 9 ore și ea va avea 30 min masa de prânz sau cina si 2 pauze de 15 minute fiecare, se ofera gratuit masa de de prânz sau cina. Salariu este de minim 700 Euro - maxim 900 euro net, depinde de experienta fiecarui candidat, plus extra salariu : 2% comision pentru tratamente si 8% pana la 12% comision raportat la valoarea produselor folosite in tratamente ( mesaj, cosmetica ) Oferim si solicitam maxima seriozitate.

Cerinte

varsta minima : 25 ani - maxima : 38 ani, experienta in domeniul specificat de minim 3 ani, infatisare placuta, caracter si foarte buna personalitate, detinerea de diploma ce atesta studiile de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) este obligatorie , vorbitoare de limba engleza si/sau rusa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja