Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata, selectioneaza urgent doamne pentru jobul de Terapeut SPA - munca in hoteluri de 5* in Cipru. Conditii : varsta minima : 25 ani - maxima : 38 ani, experienta in domeniul specificat de minim 3 ani, infatisare placuta, caracter si foarte buna personalitate, detinerea de diploma ce atesta studiile de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) este obligatorie , vorbitoare de limba engleza si/sau rusa. Se ofera : contract de munca pentru 4 ani, cu concediu anual platit de 20 zile, se munceste 6 zile/saptamana, se lucreaza 9 ore și ea va avea 30 min masa de prânz sau cina si 2 pauze de 15 minute fiecare, se ofera gratuit masa de de prânz sau cina. Salariu este de minim 700 Euro - maxim 900 euro net, depinde de experienta fiecarui candidat, plus extra salariu : 2% comision pentru tratamente si 8% pana la 12% comision raportat la valoarea produselor folosite in tratamente ( mesaj, cosmetica ) Cheltuieli minime achitabile in proportie de 10% la incheierea contractului si 90% in ziua plecarii . Plecari spre locurile de munca in maxim 7 zile de la data constituirii aplicatiei si numai in urma interview realizat telefonic cu angajatorul. Pot face aplicatii si cetateni ai Republicii Moldova detinatori de pass romanesc. Oferim si solicitam maxima seriozitate.

Cerinte

varsta minima : 25 ani - maxima : 38 ani, experienta in domeniul specificat de minim 3 ani, infatisare placuta, caracter si foarte buna personalitate, detinerea de diploma ce atesta studiile de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) este obligatorie , vorbitoare de limba engleza si/sau rusa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja