Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ofera asistenta cetatenilor moldoveni, nedetinatori de pasapoarte romanesti, ce doresc sa munceasca in afara Republicii Moldova, in cadrul unui contract legal de munca in Cipru Se ofera : contracte legale de munca in domeniul hotelier/ SPA , pentru jobul de Terapeut SPA - munca in hoteluri de 5* in Cipru. Conditii : varsta minima : 28 ani - maxima : 38 ani, experienta in domeniul specificat de minim 3 ani, infatisare placuta, caracter si foarte buna personalitate, detinerea de diploma ce atesta studiile de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) este obligatorie , vorbitoare de rusa. Se ofera : contract de munca pentru minim 1 an, cu prelungire pana la 5 ani, cu concediu anual platit de 20 zile, se munceste 6 zile/saptamana, se lucreaza 9 ore , cu o pauza pentru masa de pranz sau de cina de 30 min si 2 pauze de 15 minute fiecare ( cafea sau tigara ) . Se ofera gratuit masa de prânz sau cina. Angajatorul achita asigurarile sociale. Salariu este de minim 800 Euro - maxim 1000 euro net, depinde de performanta fiecarui angajat, plus extra salariu : 2% comision pentru tratamente si 8% pana la 12% comision raportat la valoarea produselor folosite in tratamente ( mesaj, cosmetica ) Cheltuieli minime achitabile in proportie de 10% la incheierea contractului si 90% in ziua plecarii . Taxele de asistenta ale firmei corespondente se achita dupa inceperea muncii, esalonat. Oferim si solicitam maxima seriozitate.

Cerinte

Se solicita persoane motivate, serioase, fara vicii, fara interdictie de a iesi din Rep. Moldova si respectiv de a intra in Cipru, fara antecedente penale. Sunt necesare prezentarea de diplome de specialitate. Este necsara experienta in acest tip de job, retinandu-se ca fiecare angajator va acorda salariu in functie de performanta profesionala a fiecarui aplicant.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja