Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cautam timonieri fluviali cu/ fara brevet Rin pentru drycargo si motortankship pavilion olandez. Conditiile salariale vor fi discutate ulterior cu persoanele care corespund cerintelor si sunt selectate.

Cerinte

- limba engleza sau germana la nivel conversational; - minim un an experienta; - aptitudini personale: de comunicare, de control, de lucru cu documentele, spirit de observare, capacitate de intelegere a problemelor, de conducere, spirit de echipa, mobilitate in actiune. - calitati psihologice si psihosociale: inteligenta, flexibilitate a gandirii, asumare de riscuri, perseverenta, receptivitate fata de nou, consecventa, cinste, capacitate de relationare, stabilitate comportamentala, sociabilitate, reguli de conduita. Limite de competenta: respecta prevederile regulamentului de ordine interioara, regulamentele de bord.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai