Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal calificat si cu experienta in domeniul tinichigeriei de acoperisuri – Germania. Responsabilitati: In functie de specializare, muncitorii tinichigii trebuie sa realizeze: -lucrari generale de tinichigerie pentru diverse elemente de constructii care au ca scop asigurarea etanseitatii impotriva infiltratiilor la fatade, goluri de ferestre/usi pietonale si industriale, inchideri laterale, acoperisuri, atice, diverse strapungeri prin acoperis etc. precum si montarea sistemelor de protectie din tabla pentru lucrari de izolatii termice la conducte tehnologice si instalatii industriale foarte variate din industriile: chimica, petrochimica, energetica etc. -lucrari de invelitori pentru acoperisuri prin intermediul carora se urmareste realizarea invelitorii si a sistemului de captare a apelor pluviale, instalarea de ferestre inglobate in acoperis precum si asigurarea etanseitatii la apa indiferent de provenienta si presiunea pe care o exercita. -lucrari de tinichigerie pentru sistemele de ventilatie care includ confectionarea tubulaturilor si accesoriilor aferente pentru realizarea instalatiilor de ventilatie, montajul elementelor de tinichigerie executate si punerea in functiune a instalatiilor de ventilatie

Cerinte

Facilitati oferta: -salarizare: 11,55 euro / ora -contract de munca permanent -cazare asigurata -program de lucru: 40 – 60 ore /saptamana Cerinte: -persoane vorbitoare de limba germana, la un nivel conversational -experienta in domeniu este necesara, minim 2 ani -persoane motivate, lucru in echipa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja