Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC Interim angajează 2 Tinichigii acoperisuri, pentru unul din clientii sai din Franta. Responsabilități : • Montarea elementelor din cupru si fibrociment; • Montaj izolatie in vata de sticla si vata minerala bazaltica; • Montaj streșini, jgheaburi din zinc; • Montaj cadre ferestre din aluminiu sau cupru; • Ocazional, operatii de sudura; • Finisarea elementelor din cupru (pliere, decupare); • Verificarea etansitatii elementelor; • Utilizarea instrumentelor specifice: cleste, ciocan, ghilotina, bormasina, surubelnita electrica, etc.; • Citire plan; • Efectuarea lucrarilor la o inaltime de 15 metri.

Cerinte

• Experientă minimum 3 ani in domeniu; • Cunoașterea limbii franceze - nivel conversational; • Permis de conducere categoria B – constituie avantaj; • Rezistenta fizica. Beneficii: • Salariu motivant; • Cazare si utilitati asigurate; • Masina de serviciu.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai