Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam tinichigii si vopsitori auto pentru industria de automobile. Locurile de muncă sunt in Marea Britanie, iar condițiile locului de muncă pot varia de la un loc la altul. Candidații trebuie să aibă experiența minima de un an de zile. Durata contractului: Permanent. Cazarea va fi asigurată si va varia intre 50-90 lire pe săptămână, în funcție de zona. Salariul variază 7.50-12.00 GBP pe oră. Timpul de lucru este de 40 de ore pe săptămână, 5 sau 6 zile pe săptămână. Disponibilitate pentru ore suplimentare. Asigurare medicala si asigurare in caz de accident la locul de munca. Obligatoriu pentru acest job sunt necesare cunostinte de limba engleza la nivel mediu! Pentru acest job nu se plataste comision sau orice fel de taxa! Transportul pana la destinatie nu este asigurat!

Cerinte

Responsabilitati: -Asamblare / dezasamblare piese auto avariate; -Pregătirea masinii inainte de vopsire - slefuire, chituire, lustruire; -Aplicarea amorsei și stratul principal de vopsea; -Amestecarea vopselei, alegerea corecta a culori și nuanței; - Re-prelucrarea şi finisarea părţilor avariate ale caroseriei - Verificarea şi repararea suprafeţelor caroserie - Pregăteşte, polishează, vopseşte şi retuşează caroseria - Reface anumite zone din vopseaua caroseriei -Foarte important: calitatea înaltă a muncii, nivelul ridicat de precizie. Obligatoriu pentru acest job: sunt necesare cunostinte de limba engleza la nivel mediu!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja