Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie, cu peste 30 de ani vechime, specializata in construirea si renovarea de acoperisuri. Responsabilitati: renovarea acoperisurilor. Demolarea acoperisurilor vechi si construirea celor noi •intretinerea de acoperisuri •asezarea tiglelor, a placilor si a altor materiale folosite in constructia de acoperisuri •montarea izolatiei (poliuretan sau alte tipuri de izolatie) •finisarea acoperisurilor: se va lucra cu diferite materiale (cupru, plumb etc.) in montarea jgheaburilor si a burlanelor •se va lucra si la acoperisuri plate cu membrana EPDM •respectarea masurilor de siguranta Avantaje: Salariu net de 1330Euro net/luna Echipament de protectie oferit de catre angajator Perioada concedii: •2 saptamani intre craciun si anul nou •5 zile libere in perioada sarbatorilor de Paste •3 saptamani de concediu in luna iulie Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana. Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

Cerinte

Cerinte •experienta in domeniul constructiilor •certificat VCA Limbi straine: engleza sau franceza – nivel mediu Minim 5 ani experienta recenta in domeniu

1 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja