Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Capital Jobs recruteaza Tinichigiu Auto in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 1 Tinichigiu auto ce va avea urmatoarele responsabilitati: -executarea lucrarilor de tinichigerie auto pe vehicule de diferite dimensiuni; -pregatirea suprafetelor de lucru; -prepararea vopselelor cu ajutorul programelor informatice; -aplicarea diferitelor materiale pentru caroserie. Beneficii: -salarizarea 1700 euro/luna brut; -transportul si cazarea sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-persoana harnica, muncitoare si autonoma; -experienta profesionala in domeniu de minimum 5 ani atat in tara cat si in strainatate; -permis de conducere categoria B; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja