Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -Asamblare / dezasamblare piese auto deteriorate -Eliminarea urmelor de lovituri -Taiere foi de metal, sudura -Pregătirea mașinii - șlefuire, mascare, lustruire, completarea. -Foarte important: înaltă calitate a muncii, nivel ridicat de acuratețe

Cerinte

Min. 10 ani de experiență Capacitatea de a efectua pregătirea masinii pentru vopsire Grad ridicat de precizie Simt al responsabilitatii Foarte bună motivație O bună organizare și păstrarea locului de muncă curat O bună cunoaștere a limbii engleze Ce oferim: Angajare pe deplin legală în conformitate cu legea belgiana Salariu 14,00 € brut / oră Cazare (contracost 65 € / săptămână) Acces gratuit la internet în unitatea de cazare Bonusuri sociale conform legii belgiene

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja