Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Smart HR sustine clientul sau, un dealer auto important pe piata mondiala, in recrutarea unui candidat pentru pozitia de TINICHIGIU Auto. Sarcini: - Lucru productiv; - Executie reparatii respectand standardele impuse de producator; - Cunoasterea diverselor tipuri de caroserii; - Oferirea unei solutii optime din punct de vedere tehnic, calitativ, economic si a sigurantei autovihiculului in circulatie; - Sa lucreze cu foaia de tabla; - Sa produca componente din tabla plane sau de anumite forme; - Sa taie dupa tipare masuri si forme pe foaia de tabla. Beneficii: - Salar fix; - Tichete de masa; - Bonus cantitativ (o reflectare a activitatii lunare) + alte bonusuri suplimentare.

Cerinte

Candidatul ideal: - O persoana devotata si implicata in activitatea sa; - Persoana dornica sa munceasca, serioasa; - Preferabil experienta pe un post similar; - Nivel de studii: scoala profesionala sau deschidere pentru urmarea unei astfel de scoli, platita de catre companie; - Dexteritate fizica si aptitudini pentru lucrul tehnic.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai