Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual. Responsabilitati: ● Identificarea defectelor de structura a masinii; ● Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic; ● Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite; ● Pastrarea curateniei la locul de munca ● Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului; ● Indepartarea partilor avariate si depozitarea lor in siguranta; ● Reasamblarea partilor care au fost reparate; ● Executarea sudurii cu CO2; ● Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului Avantaje: ● Salariu net de 1500 Lire/Luna ● Program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si sambata ) ● Program de munca: 8:00am – 5:30 pm de Luni - Vineri ● Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare ● Ore de muca garantate: 45 / ore / saptamana

Cerinte

● Experienta de minim 3 ani in domeniu; ● Experienta relevanta in sudura; ● Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational ● Diploma de tinichigiu auto ● Abilitatea de a lucra independent

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja