Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infomunca Recruitment recruteaza tinichigii pentru companiile din Marea Britanie Responsabilitati: Desi rolul de tinichigiu variaza in functie de caz, urmatoarele responsabilitati sunt generale: :  Evaluarea vehiculului pentru a stabili gradul de deteriorare.  In functie de rezultatul evaluarii se decide daca se va schimba caroseria .  Scoaterea pieselor deteriorate  Demontarea ornamentelor interioare  Retehnologizarea panourilor interioare  Repararea caroseriei deteriorate folosind ciocanul sau tehnici moderne. Salariu : £9 - £15 Per ora @ 40 de ore pe saptamana Cararea se incadreaza in intervalul £80 - £110 pe saptamana pe persoana NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE PENTRU ACEASTA OFERTA!

Cerinte

Apbilitati Candidatul ideal:  Abilitati organizationale foarte bune  Abilitatea de a fi atent la detalii  A exccela in orice proiect  O atitudine flexibila.  Adaptabilitate

5 pozitii disponibile 67 persoane au aplicat deja