Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Tomato Solutions angajeaza TINICHIGIU AUTO pentru FRANTA Responsabilitati: - Executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme; - Inlocuirea reperelor demontabile; - Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime; - Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru Beneficii - NU PERCEPEM COMISION; - Cazare si transport asigurate de angajator; - Asigurare medicala privata; - Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; - Plecarile sunt imediate Fie ca esti interesat de diferite oportunitati profesionale ori doresti un loc de munca deschis in Franta ori Belgia, colegii nostri te pot ajuta cu aceste informatii.

Cerinte

Responsabilitati: - Executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme; - Inlocuirea reperelor demontabile; - Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime; - Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru

1 pozitii disponibile