Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Durata contract: 6 LUNI (cu posibilitate de prelungire) Conditii salariale: 1600 euro / net / luna Experienta necesara: Experienta recenta 5 ani pe un post similar. Responsabilitati: - Eliminarea componentelor deteriorate in conformitate cu instrucţiunile de munca; - Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea vehiculului; - Interpretarea si punerea in aplicare a datelor tehnice de instruire; - Indepartarea si eliminarea in siguranta a componentelor vehiculelor; - Eliminarea si depozitarea in conditii de siguranta a componentelor de vehicule, lichide și gaze; - Reasamblarea vehiculelor dupa reparatie intr-un mod sigur si competent acordand o atentie concentrata calitatii muncii; - Reconstruirea masinilor dupa reparatie; - Asigurarea ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta; - Raportarea greselilor si defectelor observate pe durata muncii; - Raportarea oricarui defect la managerul de linie; - Asigurarea ca metoda de lucru este in pachetul de reparatii oferit de service; - Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate. Alte informatii: Program de muncă: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00) Cazarea este pusa la dispozitie si asigurata de angajator Asigurarea medicala obligatorie 80 euro suportata de angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost (2 euro / zi) Inainte de a incepe munca candidatii vor fi supusi unei probe practice eliminatorii in Olanda. Nu se percep comisioane.

Cerinte

- Experienta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational; - Studii tehnice de specialitate; - Detinerea unui permis de conducere este obligatoriu; - Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea prezinta avantaj. Limbi straine: Engleză – nivel conversational Educatie: liceu/scoala profesionala Competente specifice: Permis de conducere (Cat B) – obligatoriu

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja