Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Locuri de munca in cipru in service auto. 1 Tinichigiu, experienta minim 3 ani Inlocuire/indreptare parti avariate ale caroseriilor cu ajutorul preselor hidraulice manuale, bancuri de îndreptare hidraulice etc. Executarea de lucrari de sudura pentru componentele caroseriei. Carnet de conducere categoria B Salariu 1500 Euro pe luna, plata se face saptamanal. 2 Pregatitor vopsitor experienta minim 3 ani Sa stie foarte bine pregatirea masinii inainte de vopsire: slefuire, chituire, nu se cer cunostinte de vopsire Carnet de conducere categoria B Salariu 1500 Euro pe luna, plata se face saptamanal. 1 Polisator experienta minim 2 ani Polisare masini, indepartarea defectelor de pe suprafetele vopsite prin slefuire si polisare, spalare masini. Carnet de conducere categoria B Salariu 1200 Euro pe luna, plata se face saptamanal. 1 Mecanic Trebuie sa fie capabil sa dea un motor jos de pe masina si sa il puna la loc. Carnet de conducere categoria B Salariu 1500 Euro pe luna, plata se face saptamanal.

Cerinte

Nu se cer cunostinte de limba greaca, este un mare avantaj daca o stiti, limba engleza este de ajutor fiind limba oficiala in Cipru. Se asigura contract de munca, cu asigurare medicala. Nu se cere comision, nu exista nici un intermediar. Se fac reparatii pe masini Toyota si Lexus, service-ul fiind partener unic autorizat in Cipru, de asemenea se fac reparatii pentru Mercedes, Mazda, etc.

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai