Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Intretinere si service auto; - Cunostinte tinichigerie/vopsitorie auto privind autoturisme, transportere,camioane, autobuze; - Realizarea lucrarilor de tinichigerie/vopsitorie la toate tipurile de autovehicule. Pachet salarial atractiv: - salariul de baza, in functie de experienta 2000- 2500 RON - comisioane in functie de realizari 300 - 500 RON; - tichete de masa - asigurare medicala Posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare

Cerinte

Te pasioneaza masinile si doresti o cariera in domeniul auto? Ai experienta si cauti o noua provocare? Alatura-te echipei noastre de profesionisti condusi de excelenta, dedicati meseriei si clientilor. Trimite-ne acum CV-ul tau si te vom contacta imediat cand vom avea o pozitie potrivita profilului tau. Candidatul ideal Pregatire profesionala in domeniul tehnic auto, calificare tinichigiu/vopsitor auto; Experienta in domeniu- tinichigiu/vopsitor auto; Dorinta de invatare si perfectionare; Responsabilitate, seriozitate; Rigurozitate, meticulozitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja