Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie, cu peste 30 de ani vechime, specializata in construirea si renovarea de acoperisuri. Descriere profil Conditii salariale: 14 € / ora / brut, 1330 € / luna / net Numarul de ore lucratoare/zi: 8 ore Locatia: Hoegaarden, Belgia Experienta necesara: minim 5 ani experienta in domeniu Responsabilitati: • renovarea acoperisurilor. Demolarea acoperisurilor vechi si construirea celor noi • intretinerea de acoperisuri • asezarea tiglelor, a placilor si a altor materiale folosite in constructia de acoperisuri • montarea izolatiei (poliuretan sau alte tipuri de izolatie) • finisarea acoperisurilor: se va lucra cu diferite materiale (cupru, plumb etc.) in montarea jgheaburilor si a burlanelor • se va lucra si la acoperisuri plate cu membrana EPDM • respectarea masurilor de siguranta

Cerinte

Cerinte • experienta in domeniul constructiilor • certificat VCA Limbi straine: engleza, franceza – nivel mediu Educatie: Studii in domeniul constructiilor. Competente specifice: • de incredere • fara antecedente penale • capabila sa lucreze atat in echipa cat si individual • sincera (comunicarea oricarei probleme superiorilor) • punctuala Alte informatii Echipament de protectie oferit de catre angajator Perioada concedii: • 2 saptamani intre craciun si anul nou • 5 zile libere in perioada sarbatorilor de Paste • 3 saptamani de concediu in luna iulie Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana. Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja