Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un Tinichigiu Auto pentru o companie care comercializează şi asigură servicii post-vânzare pentru o gamă largă de autovehicule. Responsabilitati: - Eliminarea componentelor deteriorate în conformitate cu instrucțiunile de muncă; - Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului; - Reasamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calității muncii; - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță; - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii; - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate. Beneficii Oferite: - Pachet salarial motivant si posibilitatea unei colaborari pe termen indelungat.

Cerinte

- Experienta in domeniu de cel putin 3 ani intr-un service mai mare; - Studii de specialitate sau calificare; - Seriozitate; - Obisnuinta de a lucra cu dead-line.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja