Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie de recrutare care activează în toate ramurile specializate în logistică și industria de automobile angajeaza tinichigiu auto. Agentia ofera traininguri pentru angajati, candidatii sunt testati înainte de plasare (în NL). În cadrul testului candidatul trebuie să fie capabil să recunoască materialele și sa rezolve o sarcină în mod independent. Candidații cu experiență ar trebui să execute cu usurinta această problema. Responsabilitati: Executarea lucrarilor de demontare-montare; Demontarea-remontarea geamurilor fixe; Evaluarea gradului de uzura a caroseriei; Executarea lucrarilor de reconditionare repere; Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali; Verificarea, întreţinerea şi repararea sistemelor de acţionare, închidere şi blocare; Înlocuirea de piese; Utilizarea sculelor, dispozitivelor si materialelor; Intretinerea sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor; Menținerea curateniei in zona de lucru.

Cerinte

Cerințe: Competențele lingvistice: limba engleză sau germană la un nivel conversational scris și vorbit - Studii tehnice de specialitate Posesia unei pisici permis de conducere. B Masina proprie este o pre, nu o necesitate - Calatorind cu masina personala este un avantaj - Capacitatea de a lucra în mod independent. Educație: liceu / școală profesională Competențe specifice: Permis de conducere (B) Alte informații Program de lucru: Luni până vineri: 08:00 - 17:00, sâmbătă Uneori Cazarea este asigurată de angajator. Regiunea Cazare: Eindhoven / Tilburg, scopul de a fi aproape de locul de muncă, cu max 30 km. În cazul în care candidatii sunt dispuși să călătorească cu mașina proprie vor primi 0,19 Eur / km (max 80 km / zi); În cazul în care nu au mașină proprie, clientul oferă o mașină. Costă 2,00 euro pe zi. Garanție minim de ore de lucru:: 38 / ore / săptămână Încălțăminte de protecție și haine de lucru oferite de angajator. Capacitatea de a lucra independent. Candidatul ajunge în week-end. Luni candidatul execută testul într-un atelier în Waalwijk. Clientul lucrează cu un formular pe care candidatul il poate finaliza in functie de abilitatile pe care le au, aceste competențe sunt cele testate. Pe baza formularului completat candidatul este testat pentru una dintre cele două poziții (tinichigiu).

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja