Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, TINICHIGIU AUTO. Se ofera:  contract de munca pe durata determinata de 12 luni, in Franta;  dupa 12 luni se prelungeste contractul pana la 24 luni cu posibilitatea de a trece in forma nedeterminata;  se lucreaza in regiunea Île-de-France;  program de lucru: LUNI – VINERI: 08.00 –16.00;  35h/saptamana; 152 h/luna;  salariu/luna net: 1 350.00 €;  cazare asigurata.

Cerinte

Se cere:  experienta de minim 5 ani in tinichigerie auto;  se lucreaza doar pe automobile, marci germane sau franceze;  sudura MIG MAG;  sudura in puncte;  orice fel de reparatie caroserie;  sa lucreze autonom, sa stie sa se organizeze, sa fie riguros in munca sa;  seriozitate si dorinta de implicare;  cunostinte de limba franceza la nivel mediu.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai