Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex angajeaza tinichigii auto cu experienta pentru a lucra intr-un atelier auto modern din Olanda. Activitatile principale includ repararea sau inlocuirea pieselor de caroserie a masinilor deteriorate: lucrari de sudura, slefuire, demontare si remontare. Se ofera: Conditii bune de munca Salariu initial de aproximativ 11-12 euro Net pe ora (aproximativ 1900 euro net pe luna pentru 40 de ore lucrate pe saptamana) Plati saptamanale Cazare gratuita Suport in achizitionarea unui pachet de servicii asigurare de sanatate la un pret convenabil Aplica: Trimite CV-ul in limba engleza (continand datele de contact)

Cerinte

Experienta de munca in domeniu. Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Recomandari, certificate Permis de conducere (B)

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai