Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iți dorești un contract de muncă în străinătate pe o perioadă determinată dar cu posibilitatea de prelungire? Cauți un salar motivant în Olanda? Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna. O companie din Olanda specializata in recrutarea si plasarea de candidati cu experienta in service-uri auto, se afla in cautarea de tinichigii auto, motivati, cunoscatori de limba engleza sau germana la nivel conversational. Activitatea se desfasoara pe teritoriul Olandei, Belgiei si Germaniei. Cerinte: Experiență obligatorie de minim 3 ani pe o poziție similară - Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit - Studii tehnice de specialitate - Deținerea unui permis de conducere - Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj. - Abilitatea de a lucra independent.

Cerinte

Eliminarea componentelor deteriorate în conformitate cu instrucțiunile de muncă - Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului - Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor - Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze - Reasamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calității muncii - Reconstruirea mașinilor după reparație - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii - Raportarea oricărui defect la managerul de linie - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate Alte informatii: Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare. Acestea se platesc ( primele 2 ore 127.73% restul cu 147.44%) Candidatii primesc 300 de euro pentru cheltuielile de deplasare daca trec proba practica Pentru deplasarile zilnice care depasesc 10 km de acasa la lucru, candidatii primesc 0.19 euro/km Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână Clientul asigura si echipamentul de productie

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja