Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza tinichigiu industrial pentru un client din Franta. Plecari rapide fara comision! Responsabilitati: *Realizare palnii pentru silozuri de cereale *Trasare tabla *Folosirea utilajelor specifice pentru formarea palniilor pentru golirea silozurilor de cereale *Montarea profilelor U si I *Taiere cu autogenul *Lucru dupa desen tehnic *Modelare tabla si pregatirea acesteia pentru sudura finala Beneficii: *Salariu atractiv *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Asigurare medicala internationala gratuita *Transport international asigurat

Cerinte

*Minim 3 ani experienta pe un post similar *Lucru la inaltime *Cunostinte de desen tehnic *Experienta in sudura autogen *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru minim 30 de zile anterioare plecarii (fie angajat sau somer cu indemnizatie) *Disponibilitate pentru plecare rapida Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul cu poza pe adresa mai sus mentionata.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja