Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - exacutarea lucrarilor dupa planul tehnic; - prelucrarea, fixarea si repararea partilor din foi de tabla si produse din foi din otel otel carbon si inoxidabil cu grosime intre 4mm - 25mm; - indoirea tablei, gaurirea, ansamblarea, rasucirea si sudarea cu alte parti componente intr-un ansamblu; - lucrul cu foarfeci si cutite speciale pentru tabla, pile, ciocane, aparate de sudura, masini de dat forme, unelte de gaurit si alte unelte manuale.

Cerinte

Cerinte  cunoasterea limbii franceze la nivel conversational;  experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara pe santier naval;  abilitatea de a interpreta desenul tehnic;  calificare/diploma in domeniu;  abilitatea de a lucra la inaltime;  autorizatie de lucru cu pod rulant si nacela (daca nu detin oferim sprijin in obtinerea acesteia) Experienta necesara - cunoasterea limbii franceze la nivel conversational constituie avantaj; - experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara pe santier naval; - abilitatea de a interpreta desen tehnic; - calificare/diploma in domeniu. Educatie  Diploma in domeniu Candidatii care detin una dintre urmatoarele diplomele sunt considerati eligibili : - Lacatus constructii metalice si navale - Lacatus mecanic - Tinichigiu industrial. Va rugam sa le trimiteti impreuna cu cv-ul la adresa specificata in anunt. Competente specifice  Putere de munca  Precizie  Abilitati de lucru atat in echipa cat si individual Conditii salariale 1850 euro/luna NET

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja