Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca in Franta pentru specialistii in tinichigerie si sudura. Criteriile pe care trebuie sa le indepliniti ca Tinichigiu-sudor sunt urmatoarele: -indreptarea, polizarea, finisarea si degresarea caroseriei; -inlocuirea diverselor componente ce nu pot fi reparate; -aplicarea tratamentelor speciale caroseriei impotriva ruginii; -aplicarea procedeului de sudura MIG pentru imbinarea portiunilor de tabla. BENEFICII: Salarizarea bruta este de 1800 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 de euro este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat de firma angajatoare. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt principalele criterii de selectie. Capacitatea de organizare si finalizarea lucrarilor la termenele limita sunt abilitatile necesare candidatului ideal. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii.

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja