Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Uk, specializata in repararea masinilor recrutam urgent tinichigii, mecanici si vopsitori auto ( varsta max 50 ani ). Cerinte: Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu Avantaje: salariu net intre 1500 - 1900 Lire/luna contract perioada nederminata posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare ( ex. Daca timpul stabilit este de 4 ore, iar angajatul termina in 3 ore, atunci timpul economisit se transforma in bonus ) mediu profesionist de lucru Interviurile vor fi in sistem Skype direct cu angajatorul.

Cerinte

Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu costurile totale ale plecarii se ridica la 1000 Lire( bani din care candidatul isi acopera costul biletului de avion, al chiriei si al mancarii pana la primul salariu )

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja