Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Data start: 01.02.2015 O tipografie renumita din Belgia cauta un imprimator Serigraf si un tipograf Offset Imprimator Serigraf: • responsabil de schimbarea presiunii imprimantelor offset și de serigrafie de marcă Thieme • se va lucra in mare parte a timpului independent • in general se va lucra cu materiale din plastic • se va lucra cu elemente cu forma identica sau asemanatoare Tipograf Offset: • se va lucra cu imprimante cu 5 culori HEIDELBERG • se va lucra in mare parte a timpului independent • se va lucra cu diferite tipuri de hartie • rareori posibilitate de a face ore suplimentare; orele suplimentare sunt platite 150% • decontarea transportului pana la 125 Euro pe baza de factura • cazarea se ofera in schimbul sumei de 65 euro/saptamana (acces la internet in camere)

Cerinte

• Imprimator Serigraf: • minim 5 ani experienta in utilizarea imprimantelor Thieme - 3040 (format 2m x 1,5 m) • experienta in lucrul cu materiale din plastic • experienta in citirea documentelor tehnice ale imprimantelor • cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational spre avansat • detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala • nivel ridicat de precizie • experienta cu imprimantele de serigrafie SPS constituie avantaj Tipograf Offset: • minim 5 ani experienta in utilizarea imprimantelor Heidelberg 5 culori (format 50cm x 70 cm) • experienta in citirea documentelor tehnice ale imprimantelor • cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational spre avansat • detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala • nivel ridicat de precizie Limbi straine: limba engleza sau limba germana – nivel conversational spre avansat

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja