Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Inofmunca S.R.L. recruteaza tipograf pentru o companie din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: -Program: se lucreaza de luni pana vineri in 3 schimburi -Salariu atractiv +bonuri de masa -Abonament gratuit pe 2 linii de transport in comun -Prima de sarbatori (Pasti si Craciun) -Bonusuri in functie de performante -Salariul se va mari treptat in functie de performante si cunostintele acumulate Atributii: -Pregatirea activitatii de tipar -Efectuarea activitatii de tipar, sortarea si ambalare a produselor finite -Mentinerea functionalitatii masinilor de tipar

Cerinte

-Nivel de studii: studii medii -Cursuri de pregatire: curs de calificare in domeniul tipografic (reprezinta avantaj) -experienta: - in munca: minim 3 ani - pe post: 2 ani experienta pe post asemanator -Cunostinte pentru pregatirea materiilor prime si a suporturilor de imprimat -Gestionare/arhivare documente -Utilizare echipamente de lucru si a echipamentelor de imprimat -Cunoasterea procedeului de tipar offset, principiile tehnice de functionare a utilajelor de tipar, caracteristicile si modul de utilizare a echipamentelor de lucru, caracteristicile materiilor prime si materialelor utilizate in cadrul procesului tehnologic, procedurile de lucru si cele de asigurare a calitatii

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai