Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A RUGAM SA CITITI ATENT CERINTELE SI SA APLICATI CU INCREDERE DACA CORESPUND CU COMPETENTELE DVS (pe romaneste: aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti 8 ore pe zi si uneori mai mult, activitatile care sunt specifice unei tipografii). ATENTIE !!! 1. Locul de muncă este in Rm.Vâlcea, in zona de sud a orașului. ( se asigura transportul gratuit pe raza municipiului Rm.Vâlcea) 2. Locul de muncă este promovat in mai multe localitati din Romania, pentru persoanele interesate de o RELOCARE in Rm.Valcea. OFERIM inclusiv conditii avantajoase de chirie. Este un post dinamic, care necesita multa atentie si seriozitate. Oferta (bonusuri, beneficii) Colectiv de munca prietenos. Posibilități REALE de creștere si promovare Aprecierea si remunerația corespunzătoare a muncii bine făcute Dedicația se răsplătește Tichete de masă

Cerinte

Cerinte Calificarea și deprinderea aptitudinilor necesare se va efectua / însuși la locul de munca din cadrul departamentului producție. Absolvent studii medii (specializate constituie un avantaj) Abilitați foarte bune de organizare, comunicare și relaționare cu oamenii Capacitate de observație și analiză . Capacitatea de a urmări si soluționa mai multe proiecte Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a priorităților Abilități de lucru în echipă Disponibilitate si flexibilitate la program prelungit MS Office (Word) – nivel mediu Capacitate de deplasare pana la 100%

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja