Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: • Licentiat al facultatilor de Limbi straine, cu specializare in LIMBA ITALIANA; • Autorizatie (este posibil sa acordam ajutor in obtinerea autorizatiei); • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa; • Capacitate analitica si atentie la detalii; • Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare • Disponibil pentru deplasari • Program de lucru flexibil • Permis B Descrierea jobului: • Efectuarea traducerilor din /in Limba italiana • Interpretariat; • Legalizarea traducerilor • Activitatile din birou Oferta • Contract individual de munca/contract prestari servicii • Beneficii si bonusuri in functie de performanta si implicare • Un mediu de lucru tanar, profesionist, orientat spre rezultate si dezvoltare • Posibilitate de a se dezvolta in alte domenii profesionale • Program flexibil/full-time

Cerinte

• Licentiat al facultatilor de Limbi straine, cu specializare in LIMBA ITALIANA; • Autorizatie (este posibil sa acordam ajutor in obtinerea autorizatiei); • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa; • Capacitate analitica si atentie la detalii; • Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare • Disponibil pentru deplasari • Program de lucru flexibil • Permis B

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja