Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

-Program de traineeship platit; vei fi angajat cu contract de munca pe perioada determinata (6 luni), cu posibilitate de prelungire sau de angajare pe perioada nedeterminata; -Acces la programe de dezvoltare a competentelor profesionale si interpersonale pe parcursul traineeship-ului.

Cerinte

-Proaspat absolvent sau masterand- studii cu profil economic/tehnic/umanist; -Note foarte bune la materiile cu profil; -Nivel limba engleza: minim mediu, preferabil avansat; -Cunostinte de operare Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) -Motivatie de dezvoltare in domeniul studiat; -Foarte bune abilitati de analiza si sinteza; -Abilitati de comunicare si prezentare; -Asertivitate si integritate; -Autonomie, initiativa si implicare; - Orientarea spre dezoltarea personala; -Dinamism, spirit de echipa, entuziasm.

15 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai