Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Crystal Mind Academy doreste sa angajeze un nou trainer pentru cursurile de programare web (HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySql) pe care le organizeaza. Profil candidat: are cunostinte solide de tehnologii web: HTML, CSS, JavaScript, PHP si MySql; are experienta in proiecte reale in PHP si MySql; este dispus si poate sa lucreze 2 zile pe saptamana in intervalul orar 17:30-21 Luni-Vineri sau intr-una din zilele de weekend – 3-5 ore (obligatoriu); doreste o colaborare pe termen mediu sau lung; are experienta pedagogica (a mai lucrat ca trainer, meditatii etc); are tact pedagogic, doreste si poate transmite si altora cunostintele avute;

Cerinte

Avantaje: program flexibil de lucru, in regim de colaborare; trebuie doar sa fiti disponibil in timpul saptamanii in intervalul orar 17-21 Luni-Vineri sau in weekend. Puteti avea in continuare un alt job full time; posibilitatea de evolutie profesionala prin frecventarea diferitelor cursuri si obtinerea de certificari internationale; predarea de cursuri de elita in domeniul IT; lucrul pentru o firma intr-o continua dezvoltare, cu renume pe piata de training; lucrul cu tineri motivati, doritori sa invete si sa evolueze, intr-un mediu academic; aveti posibilitatea sa formati viitori programatori si sa faceti ceva cu adevarat important; salariu motivant;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai