Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Crystal Mind Academy doreste sa angajeze un nou trainer pentru cursurile de programare web (HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySql) pe care le organizeaza. Profil candidat: are cunostinte solide de tehnologii web: HTML, CSS, JavaScript, PHP si MySql; are experienta in proiecte reale in PHP si MySql; este dispus si poate sa lucreze 2 zile pe saptamana in intervalul orar 17:30-21 Luni-Vineri sau intr-una din zilele de weekend – 3-5 ore (obligatoriu); doreste o colaborare pe termen mediu sau lung; are experienta pedagogica (a mai lucrat ca trainer, meditatii etc); are tact pedagogic, doreste si poate transmite si altora cunostintele avute;

Cerinte

Avantaje: program flexibil de lucru, in regim de colaborare; trebuie doar sa fiti disponibil in timpul saptamanii in intervalul orar 17-21 Luni-Vineri sau in weekend. Puteti avea in continuare un alt job full time; posibilitatea de evolutie profesionala prin frecventarea diferitelor cursuri si obtinerea de certificari internationale; predarea de cursuri de elita in domeniul IT; lucrul pentru o firma intr-o continua dezvoltare, cu renume pe piata de training; lucrul cu tineri motivati, doritori sa invete si sa evolueze, intr-un mediu academic; aveti posibilitatea sa formati viitori programatori si sa faceti ceva cu adevarat important; salariu motivant;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja