Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza muncitori cu experienta pentru transare/ prelucrare carne pui pentru o companie din Olanda Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta: Salariu: 8,60 Euro NET/ora -Durata contractului de munca: perioada nedeterminata -Orele de munca: 7:00-16:00 (orele de munca pot varia in functie de cerinta angajatorului) -Cazarea este oferita la un hotel, contra cost de catre angajator: 320 Euro/luna.Costul cazarii include si plata pentru utilitati si se deduce din salariu -Cazarea este mobilata, utilata -Transportul de la la locul de munca este asigurat de angajtor contra cost: 2,50 Euro/zi -Pentru cumparaturi veti avea un supermarket in apropiere

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestui post sunt urmatoarele: -experienta in abator de pui la transare, prelucrarea carnii de pui -limba Engleza la un nivel conversational -varsta cuprinsa intre: 21 si 40 de ani -persoana sanatoasa, apta de munca

12 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja