Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru partenerii nostri olandezi, selectam tubulatori cunostinte bune de sudura cu experienta relevanta in domeniu, lucrari constructii nave noi,vorbitori de limba engleza.Se lucreaza dupa plan/desen tehnic. Se ofera: Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional Salariu 12,50 euro/ora net,program 45 ore pe saptamana plata saptamanal. Transport decontat de angajator, cazare contra cost în conditii avantajoase,se asigura masina de servici. Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne trimiteti c/v actualizat in limba engleza,contactati la numarul de telefon sau la adresa de email: danubiusagro(at)gmail.com Societatea noastra nu percepe comision!

Cerinte

Experienta,cunostinte bune de sudura,citire plan/desen tehnic necesar permis de conducere. Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational bun / mediu. Disponibilitate de a incepe lucrul in cel mai scurt timp.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai