Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 4 Tubulatori ce vor lucra la un renumit hotel situat in Paris. Acestia trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: -experienta in domeniu cel putin 2 ani in tara sau in strainatate; -cunostintele de limba Franceza sau Engleza la nivel conversational; -cunostinte de citire si interpretare planuri izometrice; -permis de conducere Categoria B. Beneficii Salarizarea de 1800 euro brut/luna/persoana. Cazarea in suma de 600 euro/luna/persoana va este oferita Gratuit. Transportul la inceput si final de misiune este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante.

Cerinte

Veti monta instalatii de stingerea a incendiilor; Veti lucra cu tubulatura de dimensiuni mici: diametrii 12x1.2, 30x2.5, 38x3; Veti face racorduri DIN 2352 pentru retele de sprinklere(watermist); Veti realiza retele de canalizare de inalta presiune; Veti lucra cu tevi circulare cu diametrul 38 si antene de diametru 12.

4 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja