Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 10 Tubulatori ce vor lucra la un renumite hoteluri situate in Paris si Cannes. Acestia trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: -experienta in domeniu cel putin 2 ani in tara sau in strainatate; -cunostintele de limba Franceza sau Engleza la nivel conversational; -cunostinte de citire si interpretare a planurilor izometrice; -permis de conducere Categoria B. Beneficii Salarizarea de 1800 euro brut/luna/persoana. Cazarea in suma de 600 euro/luna/persoana va este oferita Gratuit. Transportul la inceput si final de misiune este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante.

Cerinte

Veti monta instalatii de stingerea a incendiilor. Veti lucra cu tubulatura de dimensiuni mici: diametrii 12x1.2, 30x2.5, 38x3. Veti face racorduri DIN 2352 pentru retele de sprinklere(watermist). Veti realiza retele de canalizare de inalta presiune. Veti lucra cu tevi circulare cu diametrul 38 si antene de diametru 12.

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja