Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Societate italiana angajeaza tubulatori vorbitori italiana (engleza) pentru constructie noua rafinarie in Republica Ceha. Salariu 10euro/ora net program 9 ore inclusa pauza de masa de luni pana sambata inclusiv. Transport,cazare hotel trei persoane in camera cu baie,masa pranz la cantina din incinta rafinariei / cina se serveste la restaurant,transport de la hotel la locul de munca si retur echipament lucru asigurate gratuit de angajator. Contractul este semnat direct cu angajatorul italian. Perioada contractuala trei luni cu 10 zile libere cu revenire la locul de munca. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita c/viu in limba italiana (engleza) pe adresa de email kevinbrcgroup(at)gmail.com Informatii suplimentare la telefon

Cerinte

Experienta constructii/montaj rafinarii,cunostinte f.bune plan/desen tehnic/izometrie vorbitor limba italiana este un avantaj.Lucrarile sunt executate impreuna cu maistri,muncitori italieni si romani.

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai