Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de constructii belgiană specializata in constructia podelelor de beton din case particulare renovate cautam turnator beton. Compania este bine cunoscuta pentru standardele sale de inalta calitate. Responsabilitati: •turnarea sapei în conformitate cu standardele Belgiene •montarea sapei si izolarea podelelor •citirea si interpretarea desenelor tehnice •pregatirea betonului cat si a spatiului destinat pentru munca •prepararea mortarului Avantaje: Salariu net de 1680 Euro/luna •cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana •transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro •angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana •acces gratuit la Internet la cazare •bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

Cerinte

Cerinte: •experienta minim 5 ani in domeniu •experienta in turnarea betonului obligatorie •buna intretinerea a uneltelor de lucru •seriozitate •rapiditate Limba Engleza sau franceza la nivel converssational

1 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja