Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma olandeza Euro Planit angajeaza urgent 2 turnatori fonta. – Se asigura contract de munca si salariu conform cu legislatia olandeza. – Concediu de odihna platit, 25 zile/an. – Cazarea este asigurata in conditii avantajoase. NU se percepe comision.

Cerinte

Cerinte: Capabil sa execute in conditii de siguranta si calitate umplerea formelor cu material metalic lichid. Rezistenta la lucru in caldura si praf, disponibilitate de lucru in schimburi. Experienta de minim 2 ani in acest domeniu. Fara probleme de sanatate, in special fara probleme respiratorii. Cunostinte de limba engleza la nivel mediu. Permis auto cat. B ( masina proprie constituie un avantaj) Disponibilitatea de a incepe lucrul imediat.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai