Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Doriti sa lucrati ca bucatar in Marea Britanie ? Clientul nostru, un vechi partener al companiei noastre, cu care am colaborat cu succes in ultimii 3 ani, este un lant de gastro-puburi, cu multiple locatii in Anglia. Agentia noastra va ofera sansa de a discuta fata in fata cu angajatorul britanic in cadrul INTERVIURILOR organizate in BUCURESTI in perioada 25 – 27 IANUARIE. !! Pentru a va asigura un loc la aceasta sesiune de interviuri, va rugam sa aplicati la acest anunt pana la data de 23 Ianuarie !! Ca urmare a aplicatie Dvs. la acest anunt va vom contacta telefonic incepand cu data de 3 ianuarie 2017. Clientul nostru angajeaza bucatari pentru urmatoarele pozitii: - Chef - Sous Chef - Head Chef - Candidatul ideal: • Experienta pe aceeasi pozitie sau pe o pozitie similara • Nivel de limba engleza conversational • Atitudine profesionala si prietenoasa Descrierea jobului Beneficii: • Cazare GRATUITA • Salariu brut oferit intre £18,720 si £28,000 (£8 - 12 brut / ora) + tips • Salariu NET lunar pentru: o 40 de ore / saptamana cuprins intre £1,207 (€1,423) si £1,678 (€1,978) o 45 de ore / saptamana cuprins intre £1,325 (€1,562) si £1,855 (€1,874) o 50 de ore / saptamana cuprins intre £1,443 (€1,701) si £2,032 (€2,395) • Masa asigurata in timpul programului (50% reducere) • Card de 20% reducere pentru tine si prieteni • Contract de munca FULL-TIME pe perioada nedeterminata cu un minim de 40-50 de ore / saptamana, cu posibilitate de ore suplimentare • Training platit de catre angajator • Angajatorul va va ajuta in deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number (NINo) • Asigurare de sanatate + Pensie • 27 de zile de concediu pe an Asteptam cu interes CV-ul Dvs.!

Cerinte

Candidatul ideal: • Experienta pe aceeasi pozitie sau pe o pozitie similara • Nivel de limba engleza conversational • Atitudine profesionala si prietenoasa

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai